Minyatür sensör ev ölçek için

Minyatür sensör ev ölçek için

1. Featrues alüminyum alaşım mikro yapısı cep ölçekli 2. Boyut 3. belirtimi 4. kablo 5. açıklama bu yük hücresi devre kodu için kullanılan özel çok küçük ve şirin. Her ayrıntılı olarak ciddiyiz. Silikon kauçuk kalınlığı, delik ve silikon kauçuk, arasındaki mesafe olursa olsun...

Chat Now
Ürün ayrıntıları

1. Featrues

Alüminyum alaşım

Mikro yapısı

Cep ölçek için kullanılan özel


2. Boyut

尺寸图.png

3. belirtimi

参数.png


4. devre kod kablo

接线图.png


5. açıklama

Bu yük hücresi çok küçük ve şirin. Her ayrıntılı olarak ciddiyiz. Silikon kauçuk kalınlığı olursa olsun, delik ve silikon kauçuk, kablo uzunluğu ve bağlantı kablosu bitiş arasındaki mesafe. Bu cleverishyapılandırma bu yük hücresi dar bir alanda kullanılabilir olmasını sağlar.

Gerilim ölçü aygıtları, kendimiz de yapılan yük hücrede kullanılan bu tutarlılık sağlamak.Biz iyi alüminyum malzeme ve yük hücresi ile kullanınanodik. Evanohm folyo ağırlık ölçme esneklik detektörler kullanıyoruz.


Güzel appreance ve kaliteli!


minyatür sensör için ev ölçek üreticileri ve tedarikçileri Çin, ucuz ve kaliteli minyatür yük hücresi bizden satın hoş geldiniz.
Hot Tags: ev için minyatür sensör ölçeği, Çin, üreticiler, tedarikçiler, satın almak, ucuz, kaliteli, OIML, NTEP, en iyi
ilgili ürünler
Sorgulama